Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos az életünkben a felvételi?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és ne értsétek félre komolyan veszem a felvételit, de szerintetek nem mindegy, hogy hova vesznek fel? Hiszen utánna ugyanúgy mehetünk egyetemre vagy főiskolára.

2019. okt. 24. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul sikerült, de abba a gimibe jártam, ahová szerettem volna. Érettségiztem és azóta 2 diplomám is van.
2019. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Durván túlzásokba szoktak jönni az emberek vele kapcsolatban, nem annyira fontos. Tény, hogy nagy különbségek vannak a különböző iskolák között, de valószínűleg nem fogja meghatározni az életedet. Én úgy figyeltem meg az egyetemen, hogy max az első félévben volak előnyben azok akik "elit" középsulikból jöttek és hamar eltűnt a különbség a hallgatók között.
2019. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem (ha gimikről beszélünk) egyrészt annyiban van jelentősége annak, hogy hová jársz 4-5 évig, hogy kamaszkorban eléggé fontos a társaság, a többiek véleménye stb. Ha pl. olyan helyre jársz, ahol„ciki” tanulni, akkor jóval nehezebb dolgod lesz, ha te szeretnél tanulni, de nem akarsz outsider lenni.
2019. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármas az én osztályom pont az ahol a 20-ból kB 13 ember szerint ciki a tanulás. Szóval már megszoktam. :)
2019. okt. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!