Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor most a Xántus jó vagy...

Lillllaaa kérdése:

Akkor most a Xántus jó vagy rossz gimi?

Figyelt kérdés
Szóval legelőször nekem azt mondták rossz, de elmentünk megnézni és imádtam. Jöttem véleményeket olvasni és hihetetlen sokan mondták, hogy borzalom. Egy páran azt is, hogy jó. Szóval szeretném én megkérdezni, hogy akkor mi is az igazság, mert megjelölném elsőnek, de előtte szeretnék biztosra menni.

2019. okt. 24. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a „valóságot” akkor fogod megtudni, ha odajársz. És ez akkor is csak a te valóságértelmezésed lesz, hiszen ugyanaz az iskola az egyik gyerek számára lehet a kánaán, másnak meg a pokol.

Bár én nem hiszek a nyílt napoknak (kirakatnak tartom), de ha te imádtad, akkor hallgass a megérzésedre.

2019. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó suli. Arctalan, névtelen irogatók véleményére nem kell adni. Mindkét gyerekem ide jár, mindketten szeretik. A fiam tizedikes és azért senki nem ment el az osztályból, mert olyan "szar a suli". Évek óta bent van az első 100-ban, nyelv tekintetében pedig az egyik legjobb országosan. Egyre többen jelentkeznek évről évre. Próbálj meg oda járó diákokkal beszélni és hallgass a szívedre, ne pedig a félelmeidre. Annak idején én is olvasgattam a rengeteg negatív beírást, de a fiamnak nagyon tetszett az iskola, első helyen jelölte. Nem bánta meg.
2020. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok emberrel beszélgettem, aki odajárt, és azt mondták, kivétel nélkül, hogy véletlenül se jelöljem meg. Igaz, ők már egyetemet végeztek, szóval nem mostanában jártak oda, de senki nem mondott jó véleményt közülük. Aztán volt általános osztálytársak odamentek, és szeretik. Van aki azt mondja, nagyon szigorú, de őt nem zavarja, ettől függetlenül szereti. A másik nem szereti, mert szigorú... Egy volt általános osztálytársam most hagyta ott a nulladik év után, és egy másik suliba ment át, egy másik volt osztálytársam meg egy másik suliból ment a Xantusba...

Attól is függ, hogy hogy érzed majd magad, hogy milyen lesz az osztályod.

2020. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom is imád a Xantusba járni. Pedig nem egy könnyen barátkozó gyerek. Mégis megtalálta a baráti körét. A tanárok nagy része is jó fej. Kedvesek a gyerekekkel. Most a kisebbik gyermekem is oda szeretne menni. Sokat kell tanulni az biztos. De megéri. Jó iskola.
2020. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!