Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély, hogy halasztanak...

Van rá esély, hogy halasztanak a 2020-as törvénnyel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Mi az a "2020-as törvény", csillagom?
2019. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsga illetve emelt erettsegi
2019. okt. 27. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nincs, mivel jövőre már kötelező.
2019. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

I am:

⚪️ Single

⚪️ Taken

🔘 Megint szétbasz az ideg

2019. okt. 27. 15:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2019. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ez 2014-es törvény, amikor elfogadták. Volt rá 6 éved hogy felkészülj.
2019. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Remélem, hogy nem, és szerintem esélye sincs.

Őszintén szólva én örülök ennek, mert már van egy felsőfokú nyelvvizsgám angolból, három hét múlva megyek középfokú olasz nyelvvizsgára, emellett pedig gőzerővel készülök az emelt magyarra és történelemre.

Szerintem ez egy jó törvény, de az biztos, hogy kevesebb "ellenfelem" lesz.


18/L

2019. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Remélem nem változtatnak rajta!

Az elmúlt 6 évben csináltam két középfokút angolból és németből és megyek emeltezni kémiából és biológiából. Remélem úgy sikerül, hogy felvesznek gyógyszerésznek! Kell a francnak a konkurencia.


Kérdező! Az elmúlt 6 évben ha napi egy idegen szót megtanultál volna akkor most nem lenne gond a nyelvvizsga. A diplomához úgy is kell így nem értem, hogy mit problémázol. Ezt és az emelt érettségit jó szűrőnek tartom a felsőoktatásba. Sajnos sok olyan került be aki nem oda való.

2019. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sz*r irányt vett ez az egész, az érettségi nem ér semmit. Attól, hogy emelt szinten érettségiztél valamiből, még nem lettél automatikusan okosabb. Én jó ha 3-as tanuló voltam középiskolában, mérnökinfon végzek, és előző félévben ment csak az átlagom 4.5 alá. Szimplán ez érdekel, az, hogy évszámokat magoltassanak meg ehhez hasonló baromi hasznos dolgokat, na az nem.


Az egyetemeken kell szűrő az első évben. Ott megtörik most is az átlagot, viszont azért nem voltam megelégedve a programozás oktatás szintjével. Ha én lennék tanár itt, akkor az évfolyam nagyrészét elkaszáltam volna.


Pedig én is egy "hülye" 2-es 3-as tanuló voltam, sima középfokú érettségikkel. Nyelvvizsgám az van, de a középszint vicc kategória a mai világban, ahol kb. mindenhol ragad rád valami angolból.

2019. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem halasztanak, de jól is teszik. Sajnos eddig minden hülyét felvettek a felsőoktatásba ezért is duzzadt így fel a diplomások száma. Szerencse, hogy észbe kaptak.
2019. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!