Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Debreceni Egyetem...

Milyen a Debreceni Egyetem műszaki kara? Tényleg nem éri meg?

Figyelt kérdés

Debrecen és Miskolc között gondolkodom, gépészmérnök alapszakon. A szüleim nagyon a Debrecenire akarnak rábeszélni, mondván, hogy odaköltözik a BMW, és biztosan a helyi egyetemről fogják venni a hallgatóikat, viszont az oktatás színvonaláról csak rosszat hallottam eddig. Valóban így van? Elképzelhető, hogy a BMW miatt javulni fog?


Viszont én nem hiszem, hogy hátrányban lennék miskolci diplomával, sőt. Hiszen ezt a második legjobb műszaki képzést adó egyetem az országban.



2019. okt. 30. 20:41
 1/6 anonim válasza:
69%
A Miskolci műszaki kar sokkal erősebb és jobb is.
2019. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Nekem tanár mesélte, hogy miskolci továbbképzésre érkező debreceniek eléggé szenvednek, míg a miskolciak azért boldogulnak.
2019. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted a BMW, a Knorr, a Thyssenkrupp, az NI, a FAG, a Continental, az ITK, a Diehl stb.stb. kikkel fog az első körben előszerződést kötni?

Debreceniekkel, vagy miskolciakkal?

2019. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy Debrecenben akarok elhelyezkedni. A célom az, hogy egy minőségi diplomát szerezzek, ami nem csak arra jó, hogy helyben, hanem országosan is akárhol el tudjak helyezkedni.

Nyiregyen is van fősuli, de elég sok munkahelyre tiltólista a nyiregyi diploma.

2019. nov. 5. 22:12
 5/6 anonim válasza:
69%
Szerintem ha gépészmérnök akkor Miskolc vagy BME
2019. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2. És 5. Válaszoló vagyok.

Debrecenben tanulok jelenleg műszaki szakmérnöki képzésben :D

2022. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!