Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem programtervező...

Pannon Egyetem programtervező informatikát vagy Széchenyi István Egyetem mérnökinformatikát javasolnátok? És miért?

Figyelt kérdés

Szoftverfejlesztés érdekelne főleg.

Győr mellett az szól számomra, hogy sokkal jobban teszik maga város meg az egyetem, viszont én Veszprémről jobbakat hallottam.

Viszont ha nem lényeges vagy nincs akkora különbség a kettő között, akkor Győr jobban tetszene tényleg


2019. nov. 4. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Veszprémi nem túl színvonalas. Ami itt nálunk megy az a vegyészm. képzés, még esetleg egy kpét mérnöki szak aztán ennyi. A öbbi kar nem túlnagy eresztés GTK MFTK MIK mind nem nagy számok. Egyértelműen az MK ami a legszínvonalasabb talán, itt követelik a legtöbbet. Pénzt mondjuk az MIK is kap rendesen szerintem, de az oktatás színvonalában ez valahogy nem tükröződik. Győrről annyit, hogy egy végzős haverom proginfón végez idén alapszakon, azonnal megy Győrbe Msc-re, már bánja, hogy idejött. Állítása szerint nagyon gyenge a tudás amit megszerzett, pedig egy kifejezetten jótanuló gyerekről van szó.
2020. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!