Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az úgyneveze...

Mi a véleményetek az úgynevezett, , barátnőmmel" kapcsolatban? Egyetértetek vagy én gondolom túl ezt?

Figyelt kérdés
Barátnőmet negkértem hogy járjon már velem rajz szakkörre velem csütörtökön kedd helyett.Mind a ketten jártunk rá már tavaly is és ebben sz évben ezen a két napom van de neken csak a csütörtök jó a buszom miatt meg így suli után mehetek oda nem kell várni. De barátnőm szt mondta neki nem jó a csütörtök mert elvileg dolga van de azt nem mondta el micsoda. Én megértem de nekem ebből az jön le hogy nem tesz meg ennyit értem,pedig én sokszor segítek neki pl suliban és mikor én kérek tőle valamit ez a válasz, hogy bocsi de nem, most nincs kedvem stb.

2019. nov. 5. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Ha dolga van, akkor ez van.
2019. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Mit nem értesz azon, hogy dolga van? Nem lehet olyan dolga, ami miatt nem akar másik napon járni?
2019. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te is érzed, hogy ő nem egy jó barát, de ezt nem a rajzos példa miatt mondom, hanem az utolsó mondatod miatt. Valószínű a csütörtök tényleg nem jó neki, de volt, hogy én is hazudtam egy osztálytársamnak. Azt hitte, hogy barátok vagyunk, miközben olyan felszínes volt a kapcsolatunk, hogy csak na, és máshogy nem tudtam lerázni.
2019. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő lesz az akivel gimi után tartani fogod a kapcsolatot.
2019. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!