Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten könnyű esti tagozat...

Budapesten könnyű esti tagozatos gimnázium?

Figyelt kérdés

Munka és családi problémák miatt abbahagytam az iskolát, viszont szeretnék leérettségizni most, hogy helyrejött az életem. Jelenleg 25 éves vagyok, és már 7 éve nem jártam iskolába, nem tanultam, így nagyon elszoktam tőle, és amúgy is egy közepes tanuló voltam mindigis.

Nekem az érettségi lenne a lényeges, hogy meglegyen, nem a továbbtanulás, így az sem baj, ha nem olyan magas színvonalú a tanítás, viszont szeretnék átlagos, normális emberekkel körülvéve lenni.

Melyik iskolák esti tagozatát ajánlanátok? Esetleg személyes tapasztalatok?


És lenne még egy olyan kérdésem is, hogy tudok-e az idei tanévre jelentkezni esti tagozaton, vagy majd csak a következőre?

Köszönöm



2019. nov. 6. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdéshez kapcsolódóan, hogyha tennék esetleg valamilyen különbözeti vizsgát, akkor van-e olyan iskola, amelyik ebben a formában még feltudna venni?
2019. nov. 6. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány befejezett osztályod van?
2019. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11et elkezdtem, de nem fejeztem be, szóval 10
2019. nov. 6. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi újság? Találtál sulit? Ha elakadtál, egyszerűen keress rá, hogy milyen esti gimik vannak a közeledben, és írj mindnek egy e-mailt a kérdéseiddel.
2019. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!