Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metropolitan Budapest televízi...

Metropolitan Budapest televíziós műsorkészítő szak vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy a "Budapesti Metropolitan Egyetem"-en a televíziós műsorkészítő szak (alapképzés) milyen is? Tudtok véleményt mondani róla? Maga az egyetem milyen?


Előre is köszi a válaszokat.



2019. nov. 6. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Az egyik legnagyobb büfé egyetem Magyarországon. Minden februárban kapom a spam-et az e-mailemre, hogy “Nincs elég pontod? Gyere a Metropolitanra!” Képzelem... Magát a szakot nem ismerem.
2019. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Három embert is ismerek a Metropolitanról, mind a három tanár. Az egyik egy volt főnököm, a másik egy volt kollégám, a harmadik egy volt tanítványom, a változatosság kedvéért. :D


Mivel mind a három jó szakember, ezért azt kell, hogy gondoljam, hogy a tanári kar próbálkozik, a diákanyag meg olyan, mint amilyen. Ezért tőled (is) függ, hogy mit hozol ki magadból és ezen keresztül az egyetemből.


A legfontosabb tanácsom, hogy minél hamarabb keress gyakornoki helyet valós (tévés) produkcióban, tanulj sokat, az egyetem meg jó lesz.


Aki büfészakozik, az nincs benne ebben a szakmában, nem tudja, mit beszél.

2019. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!