Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell tantárgymegfeleltet...

Mikor kell tantárgymegfeleltetési kérelmet küldeni?

Figyelt kérdés
Felvételizek keresztfélévesben és a felvi kihozta a dokumentumoknál hogy fel kell töltenem tantárgymegfeleltetési kérelmet. 2006 előtt érettségiztem. És most nem értem, hogy pl. az egyetem érettségi vizsgakövetelményként kéri kettő tantárgyat pl. matematika, történelmet. Én érettségiztem matek, töri, magyar nyelv és irodalom, banküzemtan, pénztárismeret. Most a banküzemtan és a pénztárismeret nincs az eddig megfeleltett tantárgyak között. Akkor ilyen esetben a banküzemtant és a pénztárismeretet meg kell feleltetnem, vagy elég a matek, töri.
2019. nov. 7. 12:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!