Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki aki ezek az iskolák...

Valaki aki ezek az iskolák közül ott tanul/tanult írna véleményt?

Figyelt kérdés

Bottyán János Esztergom

Dobó Katalint Gimnázium Esztergom

Dorogi Zsigmondy Vilmos Gimnázium



2019. nov. 8. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Dobós barátom azt mondja szerencse kell, ha a jobb tanàrokat kapod akkor nagyon jó, amúgy szívás.

Menza nem a legjobb. Büfé egyre drágàbb, de nagyon jó és kedves a büfésnéni. Vannak nagyon jó tanárok akik imàdják amit tanítanak. 2 8osztályos osztály van, és lehet csak a nyelvi az 5osztályos, de nem biztos benne.

2019. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha szeretnél még infót a Dobóról irj :)
2019. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Dobós voltam 8 osztályos rendszerben és nem bántam meg. Ha a tanulás, tanítás színvonalát tekintjük, az általad említettek közül messze a legszínvonalasabb intézmény (HVG-lista Országos 55. hely). Azóta most csinálom a második diplomámat, amihez jó alapot adott, hogy egy színvonalas helyen tanulhattam. A tanárok többsége jól adja át az anyagot, jó módszerekkel tanít, persze van kivétel, akiket most nem neveznék nevükön. Közösségi szempontból sem utolsó, amikor oda jártam mindig jó hangulat vett körül. A Bottyán Szakgimnázium, a Zsigmondyt nem ismerem. Nem nagyképűen, de zárójelesen megjegyzem hogy tapasztalataim alapján az utóbbi két középsuliba a "lecsúszottabb" réteg nagyobb arányban van jelen.
2019. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat csúnyán fogalmaztam. A “lecsúszottat” nem anyagi vagy származási szempontból értettem, hanem motivációs szempontból. Akiket nem motivál a tanulás, akiknek nincs komolyabb tervük az életükkel, nem akarnak előre haladni, egyetemre (doktorira) menni, stb.
2019. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!