Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért csúfolnak hogy tanulok?

Mért csúfolnak hogy tanulok?

Figyelt kérdés
Csak napi 3 órát tanulok a Berzényi Dániel gimibe akkarok menni 4.9-es az átlagom nyelvtan miatt de, szeretném majd fejleszteni . Állandóan strébereznek. Én mindig azt mondom majd én fogok rajtatok röhögni 10 év múlva amikor az Árpád híd alatt fogtok lakni. Az osztályból 2 haverom van. Ők is jók tanulásból. Ők fognak még gimibe menni többiek szakra. Ezzel menőznek hogy jajj, majd heggesztő lesz ő. Szerintetek mér menő ez ennyire? Ui:. Állatorvos szeretnék lenni

2019. nov. 9. 09:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Most nézzem van benne 1-2 hiba azért bocsi
2019. nov. 9. 09:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha valaki szakmát tanul, ezekre mindig szükség van. Amúgy ez már régen is ment, mikor én jártam általánosba, hogy aki jól tanult stréber volt. Nem foglalkozott vele.
2019. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Menj majd egy jó gimibe, ott nem ez lesz. Már nem kell sokáig kibírni.
2019. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak 1-2 hiba van benne.

De ne foglalkozz velük amit mondanak. Ha tényleg kitartó leszel, majd ők fognak sírni, amikor heti hét napon át a szalag mellett állnak a gyárban, közben az életedre csorgatják majd a nyáluk.

2019. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy kocka srác, akit halálra szekáltak. Ma nettó 1.4M-t keres és van olyan rendes, hogy nem röhög a munkanélküli szekálókon, de elhiheted, hogy nem érdekli már.
2019. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de azért, mert hülyék és lusták tanulni. Nem kell adni az ilyen emberek szavára.
2019. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha te folyton azt mondogatod nekik hogy a híd alatt fognak lakni, akkor valamennyire érthető a dolog. Nagyon jó dolog hogy tanulsz, és a jövődre gondolsz, de ettől önmagában nem leszel több, mint akármelyik másik ember.
2019. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es csak olyan 1 hete kezdtem mert idegesít már
2019. nov. 9. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Majd ha ők a soron izzadnak 200 nettóért, te meg a légkondis rendelőben adsz be egy 20.000-ért egy injekciót egy kutyának, te is röhöghetsz rajtuk :).
2019. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!