Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés
terhesvagyok nevű felhasználó kérdése:

Mi a véleményetek a pásztói Mikszáth Kálmán Líceum német tagozatáról?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Pásztó, gimnázium, német

nov. 9. 13:28  Privát üzenet  

A válasz
Ugyanolyan, mint az iskola másik két tagozata, azzal a különbséggel, hogy ez még emellett a kezdeti nehezségekkel is küzd. Van néhány jó tanár, de van olyan is, akit egyáltalán nem érdekelnek a diákjai, és teljesen ki van égve.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 13. 22:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tesiórán veletek is levettetik a cipőt és a zoknit, ha otthon felejtitek a tornacipőtöket? Vagy a zokni maradhat nálatok? Hányadik osztályban történt? Nemet is írjatok (szerintem...
Tudnatok mondani nekem 4 vagy 4+1 évfolyamos gimnaziumokat?
Könyves Kálmán Gimnázium nyelvoktatás?
Hy! Jelentkezett idén valaki a budapesti Könyves Kálmán Gimnáziumba? (Tanoda tér, IV. Ker. ) És felvettek valakit az angol-német tagozatra? Vagy bármelyikre? Hátha valakivel együtt fogok járni 14/L
Mesélne nekem valaki az ELTE Fordító és Tolmács MA képzéséről?
Olyan Budapesti iskolakat keresek amik ot evesek angol es nemetet is lehet tanulni egy szakon belul de nem kettannyelvuek mint pl a pasztoi mikszath kalman liceum kernek tobb...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!