Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Valakinek megvan a Mechwart induló?

Ha igen, akkor beküldené ide? Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Mechwart, Debrecen, induló

nov. 9. 14:31  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mechwart András középiskolábál mennyi átlag kell minimum?
Ha emelt angol érettségin 50%-ot értem el (tehát nem ér nyelvvizsgát mert nem értem el a 60%-ot), és megcsinálom külön a B2-es nyelvvizsgát akkor teljesítettem a felvételi...
Mechwart András Szakgimnáziumból (Debrecen) lehet menni továbbtanulni a BME - re?
A Mechwartban van gólyatábor?
Szerintetek, van esélyem bekerülni a Mechwart szakgimibe?
Megéri elvégezni a Mechwart András Gépipari és Informatikai szakközépiskolában induló 2 éves "Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető" OKJ-s képzést?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!