Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek azon mit kell...

Szerintetek azon mit kell építeni a volt gimis osztálxtársaimnak utólag, hogy egy évben meg volt a 250 óra hiányzásom?

Figyelt kérdés

Rengeteget voltam beteg, 3-szok kórházban



De hiányzásban ők vezettek, volt akinek 300-400 órája is megvolt, de mimd a 4 évben. Nem, egyben. Egyetemen próbálnak.lejáratni,hogy "nem járt suliba".


Mert fját nekik, hogy jótanuló voltam és folyamatosan csesztettek, zaklattak.


2019. nov. 11. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss neki a kérdésnek mègegyszer, mert elég érthetetlen és így túl sok értelmes választ nem fogsz kapni.
2019. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem ez?

Ha nem akarsz átmenni, akkor a többi társadnak, oktatóknak magyarázhatod, hogy miért volt 250 óra hiányzásod. Akkor talán kevésbé fognak hallgatni rájuk.

2019. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

BGE GKZ


De a többinek is annyi volt, sőt ilyen 300-400 óra is. Plusz nem én nem jártam Be 1,5 hónapig iskolába, hogy ne kelljen megírni a töri témazarót és beköszöntsön az évvége... Meg nem én járkáltam orvosokhoz az egész országban igazolásért, meg nem is vásároltam igazolásokat, illetve mint egyesek...


Csak senki nem kérdez, hanem egyből elhiszi, amit ez a kis pszichopata beszélsz...

2019. nov. 12. 17:45
 4/4 anonim válasza:
Hogy valakinek nem csak hogy meglett az érettségije, de még fel is vették egyetemre ilyen helyesírással és fogalmazóképességgel, az szép..
2019. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!