Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Budapest vagy...

Mit tegyek? Budapest vagy barátok?

Figyelt kérdés

Vidéki kisvárosban lakok, Budapesttől kb. 120 km-re.


Nem tudom hova menjek tanulni, a közeli megyeszékhelyen lévő egyetemre, és megmaradnak a barátaim, vagy Budapestre, amivel megszakadnának ezek a kapcsolatok


2019. nov. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon (2-3 egyetemet kivéve) teljesen mindegy hova jelentkezel.

Minél olcsóbb, minél közelebb, annál jobb. Főleg ha tudod, hogy azon a helyen a barátok miatt jobban érzed magad, ez is fontos. Csak hogy egy másik egyetem neve legyen a diplomán, nem éri meg a költözést és a sok utazgatást, pénzkidobást stb.

2019. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igy van.

Minden orszagban van kb 1-2 egyetem, nyugat-europai orszagokban esetleg 6-7 egyetem ami jobb, a tobbi kb majdnem hasonlo szinvonal.

Miutan vegzel meg nem az fog szamitani, hogy hol hanem, hogy milyen szakember vagy.

2019. nov. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül Pestre jössz egyetemre?
2020. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!