Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatodikos lány vagyok, és a...

Hatodikos lány vagyok, és a debreceni Fazekas Gimnázium hat osztályos képzése felől érdeklődök. Mennyire nehéz? Akik bekerültek szeretik e, hogy bírják? Igaz, hogy annyit kell tanulni, hogy nem is marad idő másra? (pl. Sport, közösségi élet)

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Attól,függ....Ha spec matekra szeretnél menni,akkor legalább zseninek kell lenned. Egyik barátom oda jár és azt monta,hogy sok az autista szerű és kicsit "őrült" gyerek. Sok a program,de versenyekre is küldeni fognak,bármrlyik részére jársz.

Nem tudom,hogy sikerült a felvételid,de ha nem ennyire kemény,"versenyistálló "sulit szeretnél, akkor ajénlom az ELTE Trefortot és az Elte Apácait.

Előbbiről nyugodtan kérdezhetsz,akár privátban is.

2020. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!