Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr SZE Gazdaságtudományi...

Győr SZE Gazdaságtudományi Kar? Jár oda valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mesterkepzesre szeretnek Győrbe jelentkezni, szerintetek megerne Pest helyett? Milyen a kepzes, oktatok, orarend? Van vkinek tapasztalata? :) Az alapkepzes szakmai gyakorlatot Pesten csinalom, de ez a pár honap elég is a fovarosbol :D Egyébként Pecsre jártam eddig, azt a várost sem szeretem. Győrt viszont nagyon, a baratom is gyori, sok időt toltpttem már ott, szivesen élnék ott, csak nem tudom az egyetem milyen.

2019. nov. 14. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az a terved, hogy Győrben telepedj le, akkor mindenképp. Amúgy nem passzol ám el a fővárosi képzést egy vidéki helyért. A Gtk Győrben nem rossz, de hogy őszinte legyek nem is a legjobb, legalábbis ami az alapképzéseket illeti. Az itteni egyetem arra jó, hogy felőlelje a "2-3-ra leérettségizett ahhoz túl lusta, hogy dolgozzon, úgyhogy egyetemre megy aztán majd csak lesz valami" diákot. Lehet ezen háborogni, de Győrben tényleg ez a színvonal. Lesz egykét teperőgép az évfolyamban, de a többsége tényleg ebből áll... A mestertől nagyon nincs infóm, de az általában elmondható, hogy nem valami nagy hírnevű tanárai vannak az egyetemnek. A régióban viszont megbecsült, keresett diplomás ad, szóval ha tudod, hogy Győr a cél, akkor érdemes idejönni.

(Győri vagyok, de Pécsen tanulok Gytk-n és gyönyörű város, jobban szeretem, mint Győrt.)

2020. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!