Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » B1-angol nyelvvizsga segítség?

Hinimini kérdése:

B1-angol nyelvvizsga segítség?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok már le, hogy miket kérdeznek az angol alapfokú nyelvvizsgán, és, hogy tényleg olyan nehéz? Egy részt azért csinálnám, mert bizonyítani akarok magamnak! Más részt magántanuló vagyok, és itthol tanulok és készülök fel minden eggyes vizsgámra. Szerintetek menne nyelv tanár nélkül?
2019. nov. 14. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A B1 az középfokú, de a szövegben meg az alapfokúról kérdezel. Akkor most melyik érdekel?
2019. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

B1-alapfok-

B2-középfok-

B1-érdekel!

2019. nov. 14. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy manapság az alapfokún is szinte középfokú a követelmény, szóval ezért mosódik össze a B1-el a kérdés szerintem....


Kérdező!


Kéne neked egy jó magántanár, aki kifejezetten az adott vizsgatípusra készít fel vagy valami könyv típusfeladatokkal! Szerintem amúgy megoldható egyedül is, csak nem érdemes a vizsgadíj miatt vaktában vizsgázni.

2019. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor tévedtem. Én eddig azt hittem, hogy A alapfok, B középfok, C felsőfok. Ha B1 alapfok, B2 meg már középfok, akkor nem csoda, hogy szinte középfokú szintű, hiszen majdnem ott van.
2019. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!