Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudok csinálni, ha nem...

Mit tudok csinálni, ha nem kaptam meg a diákhitelem?

Figyelt kérdés
Szeptember végén igényeltem és azt mondták november 15-én lesz a folyósítás, ehhez képes sehol semmi. Fiókom szerint "feldolgozás alatt"... Még van esély, hogy hétfőn megérkezik? Üzenetet, hogy esetleg valami baj lenne, nem kaptam. Van valakinek ezzel tapasztalata? Persze írtam nekik, de már késő van, csak a jövőhéten lesz válasz szerintem.

2019. nov. 15. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket hétfőn.
2019. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak addig kikészülök az idegtől. :D Este vettem csak észre hogy nem utalták. Gondoltam valakinek hátha van tapasztalata. Az oké, hogy az egyetem mindig késik az ösztöndíjakkal, de azt hittem a diákhitelesek nem ilyen amatőrök.
2019. nov. 15. 20:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval arra vagyok kiváncsi, hogy létezhet-e a diákhitelnél késés, vagy ha nem utalták, akkor mindenképpen valami baj van/nem kaptam meg stb?
2019. nov. 15. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Késés bármikor lehet, főleg ilyen hivatali ügyeknél. Csigalassúsággal dolgoznak. Azt javaslom, tarts magadnál mindig egy kis tartalékot, hogy néhány nap miatt me kelljen aggódni.
2019. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kiderült, hogy az egész attól függ, hogy az iskola mikor igazol vissza engem... Hát ez több mint 1 hónap alatt nem ment nekik.... Csakhogy erről nekem nem szóltak, biztosra mondták a múltheti utalást. És azt sem értem, hogy miért nem lehet ezt egy iskolalátogatási igazolással elintézni amit 5 perc alatt kiadnak... :(
2019. nov. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!