Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik középsulit választan...

Ti melyik középsulit választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Szegeden élek és nem tudom melyik középsulit válasszam. Ti a Radnótit vagy a Ságvárit választanátok és miért? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2019. nov. 17. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Deákos vagyok de úgy hallottam hogy a Radnótiba nagyon kell teperni és hogy ott nagyon komolyan vesznek mindent és nagyon szigorúak. Mást sajnos nem tudok :(
2019. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy sokan mondják azt, hogy aki a Radnótiban írja a felvételit annak szigorúbban pontozzák. Szerinted/szerintetek ez igaz?
2019. nov. 17. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemhiszem.

Ugyanúgy kell az összes diáknak nézni a felvételiét.

2019. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.:)
2019. nov. 19. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Oda jártam, és bizton állíthatom, hogy nem fogják "szigorúbban" javítani mint kellene. Jóindulattal fogják javítani, pontosan úgy ahogy a javítókulcsban elő van írva. Ha a javítókulcs alapján megkaphatod a pontot akkor meg fogod kapni, ha a javítókulcs egyértelműen jelzi, hogy valamire nem jár pont akkor viszont nem fogják megadni, csak azért hogy jobb legyen neked. Mivel ezt mindenkinél így csinálják, így mindenki egyenlő esélyekkel indul.
2020. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!