Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Patrona Hungariae...

Milyen a Patrona Hungariae Gimnázium?

Figyelt kérdés

Érdemes oda menni?

Milyen az osztályközösségek? (Elsősorban a 10. osztály érdekelne, de bármelyiket mondhatjátok)

Milyen a kollégium?

Bentlakásos iskola? Vagy hétvégére itt is haza kell menni?

Nagyon vallásos hely? Vannak ott apácák?

Milyen egy olyan iskola, ahová csak lányok járnak?

Miért jó és miért nem?

Milyen feltételekkel vesznek át? Az kizáró ok, ha én nem hatosztályos gimnáziumba járok?

Milyen tárgyaknak az oktatásában jó és melyikekben nem?

Megbántátok, hogy odajártok?

Az új embereket általában be szokták fogadni?



2019. nov. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező, én nyelvtanfolyamra jártam oda.

A következőket tudtam meg:

Van kollégium, délután van egy kis kimenő a kollégistáknak, kimehetnek a városba.

Vannak apácák, szürke ruhát viselnek.

2019. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért ilyen alap dolgok, hogy pl. bentlakásos iskola-e, a honlapjukról hamarabb kiderülnek. Kezdd ott a tájékozódást.
2019. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%

Én oda járok, a 10. Osztályközösségéről nem sokat tudok de alapjában jók szoktak lenni csak megy a klikkesedés. Vannak apácák (nővérek) jó sok. Egész jó a koli nem a lerobbant típus de nem is olyan nagyon jó. Eléggé vallásos, imák minden hétfőn hittanórákból is több van. Hogy milyen egy olyan iskola ahova csak lányok járnak arra azt tudom mondani h más mindenkinek más a véleménye van aki szereti van aki nem. Más a bulik (pl farsang) hangulata és a hétköznapoké is.

Sztem az angol tanítás gyenge, vagy legalábbis nagyon kétírányú van aki profi van aki szimplán semmit sem tud.

A mi osztályunk nem igazán tudta befogadni az új diákokat viszont a másik osztálynak sikerült. Ez főként rajtad áll h h viselkedsz, és h h könyvelnek el az első héten.

Én személy szerint csalódtam mindd a tanításban mindd abban h milyen h csak lányok vannak.

De ez az én véleményem!!

2020. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
57%
Így 26 éves fejjel visszagondolva senkinek nem ajánlanám. Indokolatlan lelkiterror folyik, a “vallás” nevében. Volt, hogy egyszer jóindulatból súgtam az egyik osztálytársamnak mikor felelt, és a tanár kiküldött a teremből, elküldött a KÁPOLNÁBA, hogy gondolkozzak el magamon :D (azota sem értem min?) Teljesen félrenevekik a gyerekeket, és akik pl érzékenyebbek, örök életre szóló rossz berögződéseket vehetnek ott fel, illetve alaptalan bűntudat érzést. Rengetegszer megszégyenítettek ott, azóta is az önbizalmam a 0-val egyenlő, és nem egy azóta kialakult személyiségzavart köszönhetek nekik :) Ja, és aki szeretne ferdehajlamot a gyerekének, annak viszont ajánlom:)
2021. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%
Bár már jó pár év eltelt azért gyorsan hozzászólok:Nem ajánlom senkinek,aki nem nyalizik a tanároknak...
2023. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!