Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berze (Gyöngyös) vs. Bajza...

Berze (Gyöngyös) vs. Bajza (Hatvan)? Melyik gimnáziumot ajánljátok?

Figyelt kérdés

Iskola választás előtt állok. Ez a két iskola az, amely főként szóba jöhet.

Leginkább a saját tapasztalatok érdekelnek, főleg a jelenlegi viszonyokról.

Melyiket ajánljátok egy jó eszű, szorgalmas tanulónak?



2019. nov. 22. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
a berze sokkal jobb iskolanak szamit. bar az is szamit hop laksz, kell e ingazni, bevalallod e. nalunk szinte az egesz csalad odajart, kiveve engem 😁
2019. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én Bajzás vagyok és szerintem jó iskola a tanárok jó fejek (többnyire 😂) és nagyon segítőkészek mindenben. Tanulni kell persze nem is keveset, de nekem a suli mellett marad elég szabadidőm is szóval annyira nem terhelik le a diákokat a sok tanulással.


Most teljesen őszinte leszek és szerintem jelenleg a Berze egy nagyon picivel jobb mint a Bajza, de amúgy nincs sok különbség a kettő között.


Sok sikert a döntéshez! 😁✌️

2019. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!