Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik a hallgatói...

Patriksztár kérdése:

Hogy működik a hallgatói jogviszony megszűnése ha nem is voltam hallgató?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A story röviden a következő:


Érettségi után jelentkeztem a KJE-re, Televíziós műsorkészítő szakra, OKJ-s képzésre. Fel is vettek, azonban én időközben maradtam abban az iskolában ahol eddig is tanultam, ahol egy éves OKJ-s képzésen veszek jelenleg részt.


A Kodolányitól ma kaptam egy e-mailt (ami amúgy November 20.-ai keltezést kapott), hogy megszűnt a tanulói jogviszonyom az egyetemmel, mivel nem teljesítettem az elvárt normákat.

A kérdésem az, hogy hogy szűnhetett meg úgy a jogviszonyom egy oktatási tanintézménnyel, ha nem is iratkoztam be akkor, mellette pedig Neptunom sem volt.


Kötelezhetnek fizetésre így? Ha igen, akkor milyen alapon, mikor egy másodpercet sem töltöttem el az egyetem perkein belül?

Vagy esetlegesen ez csak azt jelenti, hogy kikerültem egy adott listából és ez egy automata üzenet?


Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 26. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a kapott e-mailban csak jogi blablák vannak felsorolva, viszont fizetési felszólítás vagy arra utaló szövegrész nincs.
2019. nov. 26. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs szó a levélben fizetésről, ne aggódj!


Az nekem se tiszta, hogy ha be sem iratkoztál, mi szűnt meg :)

2019. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Időközben kiderült, hogy van valahogy Neptun kódom, be is tudtam lépni (életemben először), de még ugye a basic jelszó van beállítva meg ilyenek.

Hétfőn bemegyek azért megbeszélni velük ezt, mert nekem nagyon nem kerek sajnos. Valószínűsítem, hogy valami adminisztrációs hiba lehetek a rendszerükben.

2019. nov. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!