Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így van esélyem...

Szerintetek így van esélyem leérettségizni? 10-edikes vagyok.

Figyelt kérdés

Szakgimnáziumba járok.


Érettsévizős tárgyak és az átlagaim:

Matek - 2,50

Töri - 2,00

Gazdasági ismeretek - 2,00

Angol - 4,50

Magyar - 3,22

Kommunikáció - 3,00


Tudom, hogy nem éppen a legjobbak az átlagaim😢, úgyhogy légyszi ne írjatok olyanokat, hogy nekem az a dolgom, hogy tanuljak. Köszi!


Egyébként még annyi:

Hogy ha valamelyik tantárgyból nem lesz meg az érettségim, és a többiből meglesz, akkor nem fogom megkapni az érettségim és a szakmám? Vagy ez hogy lesz?



2019. nov. 27. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként meg amiért ilyenek a jegyeim:

Mandulagyulladásom volt, amiből mandulatályog alakult ki. Megműtöttek és 3 hétig nem mentem emiatt iskolába. Plusz még 2-3 hetet a mandulagyulladások miatt nem mentem suliba, így majdnem másfél hónap kimaradt.

2019. nov. 27. 17:30
 2/5 A kérdező kommentje:
De tegyük fel, hogy így maradnak ezek a jegyek kb 13-adikig, akkor is le fogok tudni érettségizni vagy esélytelen?
2019. nov. 27. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz lelkiismeretesen tanulni, akkor még bőven van időd felzárkózni érettségiig.
2019. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló átlagaim voltak középiskolában, kivéve a töri, abból végig 3-as voltam és nem gazdasági suliba jártam. 4,00 feletti átlagú érettségit tettem, egyetemre is felvettek, ahova szerettem volna, szóval szerintem van esélyed, ha az érettségire sokat tanulsz majd.
2019. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém is hasonló volt, csak nekem a töri négyes volt, a magyar meg ötös, az angol meg épphogy hármas. Az érettségim pedig matekból épphogy meglett. És nekem is volt egy nagyobb gondom a mandulàmmal, csak 11-ben.

Válasz a kérdésre: Meglesz minden, ne izgulj! Nekem is meglett minden elsőre, pedig nagyon buta vagyok, és érettségi előtti konzultàción az egyik tanár azt mondta nekem, hogy el kellett volna engem tanácsolni már 9. szeptemberèben. :D Pedig egész gimi alatt csak matekból voltam kettes, angolból pedig hármas, többi 4-5. 🙄

2019. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!