Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár a Madách Imre Gimnázium...

Ki jár a Madách Imre Gimnáziumba (Budapest)? Az aki odajár eltudná nekem mondani, hogy hány pontos felvetlit irt es milyen lett a szobelije?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os, de sajnos oriasi ketelyeim vannak a gimivel kapcsolatban...Elsosorban a Madachot szeretnem megjelolni, de nem igazan tudom, hogy van-e eselyem oda bekerulni,ezert nagyon megkoszonnem, ha leirnatok, hogyha az egyik ismerosotok odajar, hany pontos lett a kozpontija es, hogy mikor irta!Azt is megkoszonnem, ha jellemezne valaki a sulit! A valaszokat elore is koszonom! :D

2019. dec. 4. 19:25
 1/3 anonim válasza:
Kb 75 pontos felvetelivel mar bekerulhetsz! De ez mindig valtozik! Nagyon jo iskola a tanarok tobbsege jofej es a tarsadag is jo! Jo a hangulat!
2019. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia!

én 73 pontot írtam, és most mégis MIGes vagyok :) Szóbelin is vesztettem pár pontot, de így is sikerült. ha esetleg a határ alatt lennél egy-két ponttal, akkor lehetőség van rá, hogy levelet írj az igazgatónak, és valószínűleg kapni fogsz egy "második esélyt".

A suli nagyon jó, minden szempontból. Azt hiszem elmondhatom, hogy híres a közösségéről, mert mindenki nagyon barátságos és jófej, tényleg jó a hangulat, és sok a program. A tanáraink is jók, szóval nem véletlenül erős a suli. Én nagyon szeretem, és ajánlom is, szerintem mindenképp írd be első helyre, mert maximum nem sikerül, de ha meg sikerült volna, és nem írtad be, az elég szomorú helyzet.

Sok sikert, tudom milyen úgy karácsonyozni, hogy nyakadon a felvételi, szóval kitartás, ne stresszeld túl! :))

(ha lenne még kérdésed, tedd fel bátran!)

2019. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LILI0901 válasza:

Szia!

Engem 77 pontos központi írásbelivel nem hívtak be szóbelire (2020-ban), ennek ellenére ha esetleg nem hívnának be téged sem, akkor fel lehet hívni a sulit és szóbeli időpontot kérni.

Én szinte az utolsó pillanatban döntöttem el, hogy hívjuk fel a Madáchot, végül is nem veszíthetek semmit, akkor sem ha behívnak, és akkor sem ha nem.

Behívtak, szóbeliztem, és egész jól sikerült. (77/80)

Tegnap rakták ki a "végleges felvételi listát", és kiderült, hogy felvettek.

Úgy látszik jók voltak a megérzéseim, mindenkinek ajánlom, hogy ha elsőre nem is hívnak szóbelizni, próbálkozzatok! Semmit nem veszíthettek. :)

2020. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!