Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szent István Gimi...

A budapesti Szent István Gimi mennyire elfogadó hely?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, iskolát váltanék.

2019. dec. 8. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
És csak emiatt szeretnél sulit váltani?
2019. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen
2019. dec. 8. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A Szent István Gimnázium egy elit suli. Nem a leszbikusságod miatt fognak vagy nem fognak elutasítani. Átvételhez nagyon jónak kell lennie a tanulmányi eredményednek és persze az sem mindegy hogy melyik tagozatra szeretnél menni.
2019. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
viszonylag erős vidéki suliba járok, 4.97 az átlagom
2019. dec. 8. 19:24
 5/6 A kérdező kommentje:
és nem úgy értettem, hogy esetleg attól nem vennének át (mert nyilván nem úgy fogok odamenni hogy jó napot, leszbikus vagyok, átjöhetek?) hanem hogyha pl. az osztálytársaimnak megemlítem, hogy a barátnőm is jöhetne-e velünk moziba vagy random találkoznék valakivel, miközben a baratnőmmel van randim, akkor nem az lesz az első reakciójuk, hogy fúj, rohadj meg, minek létezel stb. hanem azután is normális embernek gondolnak majd
2019. dec. 8. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Az átvételnél nagyon megválogatják a jelentkezőket. 11 és 12 osztályba már nem nagyon vesznek fel új embert az osztályközösségbe. Természetesen volt már rá példa. Az átlagod még nem garancia az átvételre. Megnézik, hogy tényleg vagy e olyan szinten, mint az istvánosok.

Sok sikert!

2019. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!