Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Privátban szeretném feltenni...

Privátban szeretném feltenni a kérdéseimet olyan személynek, aki az ELTE pszichológia BA szakára járt és azt másoddiplomaként csinálta. Van esetleg, aki már "felnőtt fejjel" kezdte, esetleg dolgozott mellette, stb?

Figyelt kérdés
Korábbi szakomról elég sok kreditet el tudnék ismertetni, mellette pedig részmunkaidőben dolgoznék. Konkrét kérdéseim lennének, amire a TO-n kaptam választ és csak olyan tudhatja, aki érintett (volt) benne.

2019. dec. 10. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt a *nem, tehát a TO-n nem kaptam választ a kérdéseimre, ezért keresek oda járókat.
2019. dec. 10. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy eddig mire jutottál a pszichológia tanulmánnyal kapcsolatban?

2020. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Tavaly végül mégsem felvételiztem egyéb okokból, de idén szeretnék mindenképpen. Az ide kiírt kérdésemre viszont nem kaptam választ/reakciót. Ha még nézi valaki: elsősorban a kreditátvitel (korábbi tanulmányaimból), illetve az egyéni tanrend lehetősége érdekelne.
2021. jan. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!