Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesi miatt kirúghatnak?

Tesi miatt kirúghatnak?

Figyelt kérdés

Az egyetemen most vettem fel 3.ra a tesit. Nálunk kötelező,bár 0 kredit.

Nem rudtam bejárni ebben a félévben sem, tavaly is eg volt,hogy éppen akkor vettek fel gyakornoknak,idén is ez volt. Nem tudtam bejárni.

Ugye 3.az utolsó tárgyfelvétel.

Kirúghatnak egy 0 kredites tesi miatt az egyetemről,ha amúgy minden más tárgyam megvan és jól haladok??

Csak mert semmi infót nem találtam erről sehol.



2019. dec. 10. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kötelező tárgy, úgyhogy igen.
2019. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Dékáni méltányossági 1 van mindenkinek. Ha írásban megindokolod, miért nem tudtad megcsinálni, nagy nehezen még egy félévet kisírhatsz (de pénzbe fog kerülni).


Gratulálok hozzá!

2019. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen kirakhatnak ahogy mondja az előttem szóló Dékáni Kérelem kell.
2019. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem ?


Általában a tesi bárhányszor felvehető, ingyen.

Illetve a TVSZ-ben pl nálunk úgy van, hogy a tárgyak is bárhányszor felvehetőek, csak a 3. felvételtől fizetős.

Illetve 6 egyesed nem lehet egy tárgyból.

2019. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
19%
Kötelező tantárgy abból is meglehet bukni.
2019. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
1. féléves tárgynak 3. félév végére meg kell lennie, és max 3-szor veheted fel, szóval igen, ez bukta, gratula hozzá.
2019. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Ezt elqrtad, gratulálok. Nézegesd a felvételi tájékoztatót, hova menj szeptembertől.
2019. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Magándoki, gyorsan egy igazolás hogy nem tudtál járni valami kitalált probléma miatt... Vagy dékáni méltányosság. Minek vetted fel, ha nem jártál be már 3. éve? Ez óriási felelőtlenség.
2019. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Mivel kötelező de nem jártál be annak ellenére hogy 0 kredit de kötelező így kirúghatnak minden további nélkül. Őket nem érdekli hogy nem tudtál bejárni ezét meg azért, meg kellett volna oldanod! Őket nem fogja érdekelni.
2019. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!