Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újra felvételizek egyetemre...

Ha újra felvételizek egyetemre, vissza kell fizetnem az elmúlt féléveket?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném, hogy egy másik egyetem azonos szakán folytatnám a tanulmányaimat, viszont ahhoz nagy valószínűséggel hogy államin legyek, újra kellene felvételiznem. Ekkor is el tudom fogadtatni a kreditjeimet. Ilyenkor az előző egyetemen eltöltött féléveimet ki kell fizetnem? Nem az első félév után vagyok már, így ha most teljesen abba hagyom akkor biztos hogy ki kell fizetni, de így?

2019. dec. 11. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 1 éven belül újra lesz jogviszonyod, akkor nem. (Persze, az államilag támogatott félévek pörögnek.)
2019. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az átlagod miatt félsz a fizetőstől Szerintem próbálj meg átmenni a másik egyetemre ( nem felvételivel)Nincs rá garancia, hogy a másik egyetemen jobb lesz az átlagod !A megszerzett krediteket jóváíratod több időd lesz a többi tárgyból jobb eredményt elérni és kikerülni a fizetősből !!
2019. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!