Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mikor rakhatnak át...

Egyetemen mikor rakhatnak át fizetősre? Csak akkor ha nincs elég kreditem?

Figyelt kérdés
De ha van elég kreditem,nem bukok el tárgyakat,viszont 2-es az átlagom akkor átrakhatnak?

2019. dec. 11. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel egy meghatározott átlagot is el kell érni.
2019. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh a franc,és ah mennyi?
2019. dec. 11. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tvszt. Egyetemen belül, szakonként is változó mi a követelmény. Nálunk vagy-vagyos volt utoljára amikor néztem. De haveromnak a kreditnek és x átlagnak is teljesülnie kell.
2019. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2-es tuti nem elég.
2019. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nalunk 1 evben kellett minimum kredited ES minimum atlagot teljesiteni. 10 kredit volt es 2 es 3 kozotti atlag (pontosan nem tudom)
2019. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%

Szaktól függ. Ez központilag szabályozott. Pl. műszaki szakokon hármas átlag kell.

Ezen kívül az intézmény állapíthat meg szigorúbb feltételt (enyhébbet nem). Ebben az esetben benne kell lennie a tanulmányi és vizsgaszabályzatban.

2019. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!