Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanár késésért adhat egyest?

Egy tanár késésért adhat egyest?

Figyelt kérdés
Én és néhány barátom késtünk 5percet óráról,és mind kaptunk egy egyest. Csinálhat ilyet egy tanár ? Úgy tudom,hogy a csak a gyerek teljesítményét lehet osztályozni,hogy hogyan produkál különböző feladatokban. Ennek viszont semmi köze hozzá,hiszen ha ott sem voltam,akkor hogy osztályozhat? Nem csak szaktanárit/igazolatlant adhat érte?
2019. dec. 12. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhat.
2019. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem adhatna, de ad. Ha szóvá teszed, akkor valószínűleg órai munkára adja majd. Egy tanár mindig tud olyat kérdezni a már vett anyagból is, amire nem tudod a választ...
2019. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyenkor lehetne azt csinálni, hogy a szülő elkapja a tanárt és elbeszélget vele, de nem érdemes, mert csak megjegyez téged és a dolgozataidat fogja lepontozni, mindenbe belekötni.


Van az ember életében pár év, amikor ki van szolgáltatva a tanárok hangulatának. Azt kell csinálni, hogy ezt most lenyeled, tanulsz, szerzel egy jó képesítést és 5-10 év múlva küldesz egy képeslapot a tanárodnak, aminek a hátulján tudatod vele, hogy mennyi a kezdőfizetésed.

2019. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
#3 Én ennél tudok jobbat.. Egyáltalán minek iskolába járni? A faxért csapolják le az agyamat, hogy aztán egy kiszolgáltatott zombi legyek felnőtt fejjel, aki még egy csekket se tud egymaga befizetni?
2019. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
8%
Sajnos az itteni átlag válaszokból is nekem az jön le, hogy az átlag magyar IQ olyan 40-80 között lehet. Ennyi agyhalottnak kár volt egyáltalán megszületnie is. Ha őket nézzük, vajon volt értelme x évet az iskolában tölteniük? Akkor mégis hogyan lettek ilyen rettenet lúzer senkik?
2019. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!