Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológiából vagy informatikábó...

Biológiából vagy informatikából nehezebb elérni a 60%-ot? emelt szinten

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyikből van több előismereted. Ha sose programoztál életedben, akkor lehet, hogy jobb választás a biológia. Sok az anyag, de abszolút meg lehet tanulni.
2019. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen még soha nem programoztam, és igazából nem is érdekel :/
2019. dec. 17. 14:45
 3/12 A kérdező kommentje:
de villamosmérnökire megyek,és ott elfogadják a bioszt is... :D érdekes
2019. dec. 17. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is emelt infót tettem, de a tesóm orvosira megy és emelteznie kell bioszból és kémiából.

A biosz emelt szinten valami borzalmasan nehéz..

Láttam érettségiket, brutális, húgom is szív vele rendesen, pedig oktv-n is jó helyet ért el bioszból.


Az emelt info ahhoz képest gyakorlatilag semmi.

4-5 alkalmazást kell tudni meg egy pöttöm programozást, azt is asszem csak phyton nyelven(idk, nekem még azon kellett írnom) és ennyi.

Illetve ha valaki a wordben, excelben(+függvények is) és pptben otthon mozog, esetleg a weblabszerkeztőt is tudja használni alap(!) szinten, lazán kirázza a kisujjából az emeltet infóból.


Villamosmérnökire talán okosabb döntés emelt infóval menni, mert nem hiszem, hogy lesz ott biológia.

Inkább fizika, matek és programozás.

2019. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van egy közép infom 50% lett, semmit nem tanultam rá, esélyes lehet emelt 60% májusig?
2019. dec. 17. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Biológiából nehezebb elérni a 60%-ot , hihetetlenül összetett Sajtgyártás -gleccser olvadás-másodlagos szikesedés ez csak egy példa ! Én inkább az infót mondanám !
2019. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az 50% közepen nagyon gyenge szerintem, ne haragudj :( Én ilyennel nem mernék emeltre menni, még ha azt a fennmaradó 4-5 hónapot végig is tanulnád.


De a többieknek is igaza van, a biosz nehéz; lehet, hogy az infó emelt a kisebbik rossz a kettő közül...


Más emelt, pl. nyelvből (angol/német) nem jöhet szóba? Milyen szakra szeretnél menni?

2019. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább azt kéne nézni, hogy mi az, aminek nagyobb hasznát veszed majd a képzésen, ez a tudás a kezdetekben sokat fog segíteni.
2019. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nagyon gyenge? Nem tanultam informatikat es igy lett 50%...
2019. dec. 17. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a programozás, kerüld el nagy ívben a villanykart. Nem fogod élvezni.
2019. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!