Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nincs érettségi mentő...

Miért nincs érettségi mentő program? Azoknak akik megbuktak rajta?

Figyelt kérdés
Diploma mentés meg 8 általános iskola befejezés támogatás az bezzeg van. Érettségi miért nincs? Az ilyeneknek mint én akiknek megvan a 12 osztály, de megbukott az érettségin. Nem csak én vagyok így, ahogy látom az interneten. Tudom hülyék vagyunk. A középsuliknak akkoriban érdeke volt hogy tovább lökjenek, hogy ne íratkozzak ki. Szóval így jutottam el érettségire ahol buktam. Szóval ilyen érettségi mentés miért nincs? Akár egy ingyenes mentorral vagy valahogy segíthetnének felkészülni. Mert a legtöbb embernek nincs pénze magántanárra.

2019. dec. 18. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tényleg és ilyenkor mi van? Pótérettségi?? vagy mi? és ha az se sikerül? akkor mi a teendő?
2019. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pénzért akár minden évben megpróbálhatnám, viszont buknék rajta. Mert segítség kellenne. De magán tanár az nagyon drága. 1000 ft óránként, de lehet kevesett mondtam. Kinek van annyi pénze?
2019. dec. 18. 11:43
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
esti iskola? par eve meg volt olyan, pont olyanoknak akik nem erettsegiztek
2019. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oda csak olyanok mehetnek akik nincs meg a 12 osztály, és még soha nem is érettségizett. pl letett 10 osztályt és kiiratkozott nappaliról, de mégis kell neki érettségi,akkor estin tudja folytatni. velem már nem foglalkoznak. be se íratkozhatok. utánna jártam.
2019. dec. 18. 12:17
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Vannak esti iskolák, ahol 2 év alatt lehet érettségizni.
2019. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Akkor önálló felkészülés.
2019. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Minden tárgyból megbuktál? O.o
2019. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
matekból,meg magyarból. magyar majdnem meglett. matek az gyenge lett. az stabil egyes.
2019. dec. 18. 12:20
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj akkor a magyar bizti meglesz ha már most is majdnem, a matekra meg érdemes felfogadni egy tanárt heti egy-két alk. a többi gyakorlás. Legalább próbáld meg. Pesti vagy? Tudok ajánlani egy tanárt.
2019. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Magyarhoz véleményem szerint nem kell tanár, csak neki kell ülni.

Matekhoz: a mateking.hu-nak van középiskolás anyaga. Nagyon jól, lépésről lépésre magyaráz. Egy feladat levezetése az alapmagyarázattal ingyenes, plusz egy ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A teljes modul se drága, most nem tudom, mennyibe kerül, de tavaly kétezerbe került egy féléves hozzáférés.

2019. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!