Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszertárban dolgozó...

Gyógyszertárban dolgozó gyógyszerészként mik a feladataitok?

Figyelt kérdés

Első sorban frissen végzettek véleményére vagyok kíváncsi. Nem unalmas majdnem egész nap a tára mögött állni, amikor nincs sok beteg? Mennyi időt töltetek mással, pl. gyógyszerkészítéssel?

Mit szerettek legjobban a munkátokban?

Illetve hogy érzitek, amit egyetemen tanultatok, azt mind hasznosítani tudjátok?



2019. dec. 19. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem unalmas. Én szeretem a környezetet, az illatokat, a nyugodt és csendes légkört, a kollegákat. Mindig van mit csinálni. Ha nincs beteg, akkor rendezgetek a recepteket, ellenőrzök valamit a raktárban, vagy csak beszélgetünk egy kicsit.

2. Az, hogy mennyi időt töltünk gyógyszerkészítéssel, az mindig az aktuális megrendelésektől függ, de általában felosztjuk a kollegák között a munkát, ha sok rendelést kell elkészíteni.

2. Majdnem mindent szeretek benne, de a leginkább azt, amikor elkészülök egy kenőccsel, lezárom a tetejét, és eltölt az az elégedettség, hogy igen, ezt én csináltam (főleg, ha a páciens is elégedett vele).

3. Nem tudunk mindent hasznosítani. Az egyetemen rengeteg dolgot tanultunk, aminek egy része van, hogy jól jön, de sokat el is felejtünk belőle.

2019. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!