Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a vegyész szak nem ment, a...

Ha a vegyész szak nem ment, a biomérnöki mehetne?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem ment konkrétan?

Biomérnökin elég sok matek van, az ki szokott fogni sok emberen.

2019. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem ment? Nem jartal be? Vagy mi a gond...igy ertelmetlen a kerdesed
2019. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laborok főleg, matekom meglett elsőre. Fizkém volt még ami nagyon nem volt oké meg az infó. Meg igazából nem is nagyon tanultam, mindenképp szeretnék átmenni máshova, csak nem tudom hova.
2019. dec. 21. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

A biomérnöki nagyon hasonló a vegyészmérnökihez, a legtöbb tárgyat együtt tanuljuk velük. A biomérnököknek annyival könnyebb, hogy választhatnak, hogy vagy a géptant vagy a folyamatot akarják megcsinálni (vagy ilyesmi), szóval nekik ilyen modulok vannak (nekünk mindent meg kell). Cserébe nekik van mindenféle biosz és genetika is, amik érdekes, de mégis csak magolós és nem mérnöki tárgyak.

Én azt javaslom, hogy villamosmérnöknek vagy programozónak menj, mert fizetésben, lehetőségben és megbecsülésben is sokkal jobban megéri. Ha van affinitásod hozzá, akkor a gépészmérnöki is nagyon király. De a vegyészmérnök és biomérnök nem olyan megbecsült, mint amennyire mondták nekünk anno.

2019. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!