Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte/Bge kereskedelem és...

Elte/Bge kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb,miért?

2019. dec. 22. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
BGE-t minden ismerősöm megbánta, akit felvettek. ELTE-t általában szeretik, viszont elég keményen magolós, egyik tanár sem fog potyakrediteket osztogatni, még egy olyan tárgynál sem, mint az érveléstechnika.
2019. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a BGE. Kevesebb az elkényeztetett sznob.
2019. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Elte szerintem!


Bge-n az alacsony ponthatár miatt vannak kellemetlen arcok is sajnos, akik bár bejutnak, de elvégezni nagyon nehezen fogják az egyetemet :D


Én Eltére járok és szerintem is tök korrekt az egész. Sok zh van és tényleg oda kell tenned magad de teljesíthető szerintem.

Ha már egyetemre megy önszántából az ember, akkor szerintem menjen olyanra aminek haszna lesz... úgyhogy én az eltét ajánlom

2019. dec. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és ha olyan szempontot is figyelembe kell venni,hogy dolgoznom kell mellette, akkor is az elte?
2019. dec. 26. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

ELtéről nincs tapasztalatom.

Bgen rengetegen dolgoznak suli mellett.

Van olyan oktató, aki nem írat alá gyakorlaton vagy esetleg elnézőbb, mivel tudja, hogy sokan diákmelóznak. Őket ki kell fogni, utána kérdezni felsőbb évesektől. Legjobb tanárok.

2-3 napra lazán fel tudod venni a tárgyakat.

2019. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyetemet nem az alapján választunk, hogy a hallgatók hány százaléka sznob, hanem a diploma értéke alapján. Mindenhol megtalálhatod a hozzád hasonló embereket.


2. Viccesen olvasom, hogy a BGE hallgatók "gyakorlatorientált a sulink" érvelése lecserélődött a "nálunk legalább nem sznobok vannak, mint a Corvinus-on, ELTE-n stb" érvelésre :D


3. A hozzászólásokból én azt szűröm le, hogy oda azért jó pár arrogáns ember jár.


4. Az ELTE-n is rengeteg szerény, normális srác/lány van, inkább meg sem kérdezem, hogy hogy jutottál erre a következtetésre, mert valószínű te magad sem tudod.

2020. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bár én nem járok egyikre se, több ismerősöm is van akik ebben a szakmában dolgoznak. Mivel engem is ez a két egyetem érdekelt, utánakérdeztem hogy melyik adna több lehetőséget. Nekem azt mondták hogy amikor állásinterjúra jönnek hozzájuk akkor a BGE-s diplomának nagyobb “értéke” van, hisz ennek a sulinak a gazdasági szak a fő profilja. Viszont az ELTE-nek ez a részlege még elég friss.
2020. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!