Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a Pázmányon...

Van itt olyan, aki a Pázmányon tanul, vagy tanult szociológián?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen a képzés.

2019. dec. 22. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem voltam szociológiás, csak pszichológiás, az is a btk-n van és volt pár szabadon választható tárgyam szocisokkal... A képzés maga jó, most mesterszakra járok eltésekkel, elég hamar kibukott, hogy a módszertani rutint sokkal jobban átadták a Pázmányon. A tanárok nagyon jók szerintem.


A TO egy retek, folyamatosan variálnak, nem nyílnak meg kötelező (!) kurzusok megfelelő számra meghirdetve, nem egy olyan helyzet volt velem abban a 3 évben, mikor azt hittem, hogy azért nem fogok végezni, mert ezek a szerencsétlenek nem képesek normálisan végezni a munkájukat.

A közösségi élet nem annyira létezik, ennek az egyik oka, hogy nincs normális campus és relatíve kevés a közösségi esemény is... Illetve évfolyamszinten elég zsákbamacska, hogy milyen a csapat összetétele. Én utáltam oda járni, mert olyan közeg alakult ki az évfolyamtársakkal, amiben csak az önérzeteskedés ment, a felsőbb éves évfolyam beképzelt szutykainak önszopása meg az elszigetelődés és alattomoskodás a másik háta mögött... De a gólyáink évfolyama már kellemesebb.


Szóval közösségi élet nekünk akkor volt kb, mikor elő kellett venni valakit bűnbaknak, legyen az tanára vagy diák, ez még markánsabb volt korábban... Egyébként jó hely.

2019. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!