Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Milton Friedman Egyetem...

A Milton Friedman Egyetem tényleg gáz?

Figyelt kérdés

Állami ösztöndíjas LEVELEZŐ informatikai képzést keresek. 2 opció van csak:

- BGE-PSZK gazdaságinformatika

- MILTON gazdaságinformatika


A BGE-n tudom hogy húzós a matek, így nem szívesen mennék oda...

A Milton-ról pedig nem hallottam jókat. :(

Igazából már 2 éve szoftverfejlesztőként dolgozom, csak kéne egy diploma.



2019. dec. 25. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Diplomagyár, de nincs piaci értéke.
2019. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyjából senkit nem érdekel ebben a szakmában, hogy hol szerezted a diplomádat. Egy ismerősöm a Gábor Dénesen végzett és egy multinál fejlesztő. Két év gyakorlat után már csak azt kérdezik, mit csinàltál 2 évig illetve mit tudsz.
2019. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Az informatikában nem a papír számít, hanem a tudás.

Jelentkezhetsz te corvinusos gazdaságinformatikus diplával meg gdf-essel is, akkor is eléd raknak egy tesztsort és majd ott dől el, hogy kellesz a cégnek vagy sem, látnak benned akármit vagy semmit sem.


Most megnéztem a saját szememmel, mert nem akartam úgy látatlanban elhinni a dolgot, de ha jól értem, komolyan indulnak állami ösztöndíjas alapképzések is ezen az "egyetemen".


De ha valaki figyelmes, akkor könnyen kiszúrja a lényegét a zskf-nek és társainak:


[link]


Kizárólagosan a diplomára hajtanak!

Ez a mondandójuk lényege. Nem az, hogy versenyképes tudást adnak, hanem hogy bármit megtesznek, hogy neked diplomád legyen. Még segítenek majd FOSZK után érettségit tenni is, hogy mehess az alapszakjukra, aztán majd szerezhess diplomát.


Amíg mondjuk a Corvinuson nem a diploma az igazi cél, hanem az eladható versenyképes tudás.



Menj egy elismertebb és nevesebb helyre ,mint a BGE, Óbudai vagy a Corvinus.

Ha ezek tényleg nem játszanak, akkor menj csak a zskf-re.

2019. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is a Milton marad. Lenne pontom akárhova, de időm nincs nappalira menni, ráadásul nekem már fizetős is, ez pedig az egyik legolcsóbb. Engem nem érdekel a híre. Már megtanultam, hogy a valódi tudást az életben szerzem meg és otthon a gépem előtt. Nekem tényleg csak a papír kell. Arra pont jó lesz.
2019. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vodafonelive ***** válasza:
73%
Nekem van olyan munkatársam aki a Gábor Dénesen tanul mérnökit levelezőn, de már van egy biztos munkahelye, csak gondolom a papírral több pénzt fog kapni illetve a munkakörhöz is elvárt az, hogy legyen műszaki diplomád, utána nem ilyen asszisztensi posztban lesz. Viszont amennyi tapasztalata lesz mire a diploma végére jut, addigra már a kutya nem nézi, hogy mit tanult csak az, hogy egy nagy cégnél ilyen-olyan pozíciót töltött be. A matekkal Ő is szív, hiába Gábor Dénes, szigor van, nincs puskázás, stb.
2019. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Annyira unalmasak már a miltonos kérdéseid. Mindig majdnem ugyanazzal az alap sztorival kérdezel, mindig el is van mondva részletesen, hogy miért van rossz híre, és te mindig leugatod a válaszokat, csak a neked tetszőket fogadod el.
2019. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
:DDDDD Az én voltam, nem ő ;) paranoia ON.
2019. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!