Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a vélemény az egri Eszterhá...

Mi a vélemény az egri Eszterházy egyetemről? Azt mondják minden szak amin matekot is kell tanulni veszélyes mert rengeteg embert buktatnak és emiatt sokan ott is hagyják a sulit levelezőn is. Vélemény?

Figyelt kérdés

#egyetem #bukás #főiskola #Eger #eke #Eszterházy Károly Egyetem #rossz iskola #matematikát is tartalmazó szakok #iskola elhagyás #nehéz suli
2019. dec. 28. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom az Eszterházyra jár kémia, matel tanáei szakra. Harmadéves hallgató, de még egyszer se bukott. Azt mondja csak kitartás és szorgalom kell hozzá, plussz némi tehetség.
2019. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is eszterházys vagyok, csak nem erre a szakra járok😅 Szeretem az egyetemet, nagyon közvetlen és barátságos mindenki. Van matekos ismerősöm, de ő is ezzel a véleménnyel van és nem igazán szokott megbukni
2020. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Programtervezőn vagyok, első éves, szóval ha valaki akkor én közel állok a matekhoz. Igazából mindig jó voltam matekból, de attól még oda kell figyelni és tanulni, annyi a lényeg, hogy a bulik/szórakozások és a tanulás között meg kell húzni a határvonalat és akkor nem lesz gond, amúgy az egyetem elég jó, a tanárok jó fejek és a hangulat is az.
2020. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!