Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem kolija?

Debreceni Egyetem kolija?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemista leszek és nem nagyon tudom, hogy működik a koli(meg maga az egyetem). Tehát kb hányan vannak az épületben, egy szobában hány ágy van, hogy kerülök össze a szobatársaimmal, egyáltalán az egy évfolyamosok/egy szakra járók egy szobába kerülnek? Hogy néz ki a koli, felszerelt-e stb. Minden érdekel és kérlek, csak normális dolgokat írjátok.
2019. dec. 30. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egyedül arra nem találtam választ, hogy/mi alapján kerülnek egy szobába az emberek.

2019. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A beosztásról nevelőtanár dönt, gyakorlatilag hasra ütés alapján. Lehet szobabeosztási kérelmet benyújtani hozzá.
2019. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 30. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A szobabeosztas rendszerint random. Ha felsőbbévesek mellett van egy hely, akkor azt feltöltik elsőssel.
2019. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy, hogy melyik koliról van szó először is. Én nagyon ajánlom neked a Kossuth 3at.az 1,2,3 kozul ez nez ki a legjobban, ez a legnagyobb, es a legkevesbe korhazi feelinges,egeszen otthonos. Itt vannak 3 ágyas szobák és 2 ágyasok is. A 2ágyas szobák is szépek de én kb megfulladnék bennük olyan kicsik. A 3ágyas szobák szép tágasak, és minden rendben velük. Egyébként minden szoba tökéletesen felszerelt éa felújított, annyi hogy az ablakokon a szunyoghalok vedelme egyenlo a semmivel, tehat minden alkalommal a poloskak nyernek ha harcba kuldod a szunyoghalodat nyitott ablaknal( ezer eves szunyoghalok melyek levannak valva kb felig). De eztis tudtuk orvosolni, pont megfelelő tipusu az ablak hogy belulrol is felszerelj egy ontapados szunyoghalot pillanatragasztoval es a problema megoldva. Tenyleg a poloskakat leszamitva tokeletes az egesz hely. 2 hetente van agynemu csere. Van ruhaszaritod. Moshatsz a koli alagsoraban.e

Edzoterem van. Minden. 2 szoba van egy lakoterben, tehat 3 agyas eseten 6an laktok egy legkorben, 2 agyas eseten meg 4en.

Hogy hányan vannak egy epuletben hátöö k..va sokan. Talalkozol veluk konyhaban folyoson de baratsagos mindenki, szoktak koszonni.

Jol mondtak, random kerulsz ossze a szobatarsakkal, teljesen más karon is lehetnek mint te, de ha van akirol tudod hogy oda vettek fel koliba ahova teged, akkor majd adhattok be kervenyt hogy egy szobaban legyetek.

Ami a legjobb dolog hogy szintenként tanulószobák vannak a 3as koliban, és csodás az otlet, nagyon jo ott tanulni, csend van, hiszen oda tanulni megy mindenki, nincs nagy tomeg, max 6an ha szoktunk lenni, de nagyon jo ha esetleg szobatarsaktol nem tudnal tanulni. Egyeb kerdeseidre valaszolok szivesen.

2020. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm!
2020. jan. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!