Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akia m iskolci egyetem gyógyto...

Nikii2019 kérdése:

Akia m iskolci egyetem gyógytornász szakán tanul az nem bánta meg? Megéri manapság gyógytornásznak lenni? Vagy inkánbb a vendéglátás jobb?

Figyelt kérdés
Vendéglátás és turizmus vagy gyógytornász?

#egyetem #gyógytornász #Miskolci Egyetem #vendéglátás és turizmus #Melyik lenne jobb ill. Melyikkel lehet több pénzt keresni?
2020. jan. 2. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég más a kettő. Nem ott tanulok, de ha mondjuk nem jött be az egyik akkor érdemes lehet váltani. Amúgy egyik sem az a betonbiztos irány ami megalapozza a jövődet.
2020. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mi a fene ***** válasza:
100%
Annyiszor leírták már. Ha tudsz beteg emberekkel bánni, akkor eü. és ott mindig van továbbtanulási fejlődési lehetősg, és néha szabad hétvége.az sem mellékes, hogy külföldön is jól lehet vele keresni, csak megfelelő sazkot kell találni. A vendéglátás taposómalom, akkor kell a legtöbbet dolgozni, amikor más szórakozik.
2020. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

"Megéri-e" igen szubjektív. Magyarországon pénzben nem. Az egészségügy egyik ága sem. Szakmai megbecsültség talán. De hogy TE szeretnéd-e csinálni? Beteg embereken segíteni (akik olykor hálájuk jeléül szitkozódnak, leköpnek és ezektől elvonatkoztatva) csak a gyógyulásukat tartva a szemed előtt?


Ha utóbbira igen a válaszod, akkor mindenképp! Az egészségügyet itthon egyedül csak a benne dolgozók hivatástudata tartja egyben.

2020. jan. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri. Hatalmas hiány van belőlük, én már egy jó ideje keresek, de lasszóval sem tudok fogni, pedig csak egy enyhe gerincferdüléssel kéne velem foglalkozni heti 1-2 alkalommal egy kis ideig. Szerintem sokkal szebb munka, mint a vendéglátás-turizmus, ha van türelmed és lelkesedéssel csinálod és szekértelemmel akkor az egyik legjobb lehetsz!
2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
En Miskolci egyetemre jarok mint elso eves gyogytornasz hallgato,es imadom. Szerintem meegeri az euben elhelyezkedni mert hatalmas a hiany
2020. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!