Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol érdemes alap biológia...

Hol érdemes alap biológia karra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm az ELTE-re jár, így tőle kézenfekvő volt, hogy az ELTE TTK-t ajánlotta nekem; azonban nem szeretnék elhamarkodottan dönteni. Tudom, hogy nem könnyű bekerülni és bentmaradni, illetve elvileg messze nem a legjobb valasztás.

A kérdés az lenne, hogy melyik (lehetőleg budapesti) egyetemen a legérdemesebb erre a karra jelentkezni.

BME-n és a SE-n gondolkoztam még az ELTE mellett, mint 3 megjelölhető egyetem.

Főleg azoknak a véleménye érdekelne, akik biológia karon hallgatók valamelyik a fentebb említett egyetemeken. Milyen az oktatás, illetve a professzorok? Mennyire teljesíthetőek a követelmények?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. jan. 3. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Egyszerű a válasz. Nem tudsz biológia karra jelentkezni, mert nem létezik ilyen.
2020. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy idepofátlankodok, mert annyira nem vagyok otthon a témában. Csak fontolgatás szintjén játszottam el ezzel a szakkal, de akkor amire én jutottam (főként a tanácsok alapján), az az, hogy az ELTE-n a legjobb a TTK, emellett pedig nekem még az Állatorvostudományi Egyetemet (SZIE volt) javasolták még. Annak se árt utánanézned :)
2020. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. jan. 4. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ELTEről elég megoszlóak a vélemények, van aki szerint nagyon jó, van aki szerint nagyon nem az. Én is oda jelentkeztem át egy másik egyetemről, lehet hogy szeptemberben találkozunk lol
2020. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!