Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni, hogy egy...

Hol tudom megnézni, hogy egy adott szakra kell-e valamiből konkrétan emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Van egy emeltem, de abból ott nem számítanak pontot. Felvételihez tehát megvan az emeltem, de azt nem találom, hol tudom megnézni, hogy van-e emelt elvárása a sulinak azon a szakon. Kavargok a felvin, de a táblázatban csak a tárgyak vannak felsorolva, emelt nincs odaírva. Ez azt jelenti, hogy nem kell vagy rossz helyen nézem?

2020. jan. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kötelezően kell emelt egy tárgyból, akkor az szerepel a felvin.
2020. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

BME mérnökinfó a cél, de most meglepődtem. Ezek szerint nem kell hozzá konkrétan se matek se infó emelt, hogy az ember jelentkezzen? A felvis táblázatban nem szerepel a tárgyak mellett az (E) jelzés és ezen a listán is az akármilyen emelttel lehet jelentkezni kategóriában van a mérnökinfó:


[link]


Meglepődtem, hogy egy se kötelező, valamiért ebben a hitben voltam.

2020. jan. 5. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] Mivel itt nem irja, akkor tuti nem kell, megnyugodhatsz :). Az más, hogy a pontok miatt jobb ha van.
2020. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, az más. Csak a követelményekkel akartam először tisztába jönni :)))) Hát köszi szépen! :) Ez érdekes volt.
2020. jan. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!