Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem gazdaságtudom...

Miskolci Egyetem gazdaságtudományi karáról vélemények?

Figyelt kérdés
Tanárokra, az oktatás minőségére lennék kíváncsi főleg

2020. jan. 5. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb az országban, de nincs vele semmi gond. Én bátran ajánlom.
2020. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Csak megerősíteni tudom az előttem való hozzászólót. Arra jó, hogy az embernek papír legyen a kezébe, arra hogy valami zsíros melós legyen utána, na arra már kevésbé. Tényleg állatokra gondold meg, hova mész közgázra, mert már a csapból is közg-s ridikülös πcsák folynak, vagyis állati nagy a kínálat. A munkáltatóknak van miből válógatni, és igen, ez közgazdasági diplománál igenis számít, hogy az ember hol végzett.
2020. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Oktatás minősége? Szar.

- amikor random elmaradnak órák, mert a tanár nem jön be. Vagy amikor a professzorok felé valójában nem is habilitált egyetemi prof. akkor érdemes elgondolkodni hova került az ember.

Egyetem-reputációja? Szar.

Az egyetem és Miskolc szó nem igazán megy egymással. Az egyetemet még országos szinten sem nagyon jegyzik sehol, nemhogy külföldön. A város és a régió környéke sem nagyon egy vonzó befektetési központ (van egy pár nemzetközi gyár, de nem sok). Az egyetem ott arra jó, hogy felölelje a sok 2-3-as leérettségizett szakközepes diákot és aztán egy (használhatatlan) diplomát nyomjon a kezükbe. Akinek van egy kis esze és miskolci inkább elmegy máshova tanulni, aztán lehet, hogy később visszatér, de az ottani munkaadók is azért veszik majd fel szemben a sok miskolUNi graduate-el szemben, mert majd friss-levegőt jelent a sok proli miskolc-gtk-s között. Sajnos ez így van, megbánás nélkül mondom, mert én is egyike vagyok azoknak akik ott végeztek és nagyon jól érzem a határait ennek a diplomásnak.

2020. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolsó írt az egyetemről, az még a GTK-ra sem igaz, nem hogy az egész egyetemre. A műszaki képzés a második legjobb az országban, bányászati, kohászati területekről nem is beszélve.
2020. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!