Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pte mérnökinfo végzettséget...

Pte mérnökinfo végzettséget miért tartják gyengének? Igaz, hogy ha valaki itt végez akkor akár a munkapiacom nem fogadják el a diplomáját?

Figyelt kérdés
Nagyon optimális lenne nekem Pécs mernokinfo,mennek Bme is de nagyon nem szeretem Pestet. ugyanakkor nem hallok sok jot e felol. Legyszi irjatok ti miket tudtok elore is koszi,

2020. jan. 6. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenhol azt hallom, hogy a BME-s diplomát a munkáltatók szeretik. Nyilván hallottam pletykákat is, hogy előnyben részesítik őket, stb stb.

De szerintem elsődlegesen mindig az dönt, főleg ebben a szakmában, hogy mennyire értesz hozzá és mennyi tapasztalatod, projekted volt eddig. Tehát ha egyetem mellett csinálgatsz projekteket, és tényleg érdekel és belemélyedsz 1-2 témába, akkor nem látom, hogy ne vennének fel egy helyre, azért mert a PTE-t végezted és nem a BME-t.

Oda menj, ahova te szeretnél.

Én BME-s vagyok. Nem könnyű, de messze nem annyira szopatás, mint ahogy itt írják. Ha rendesen tanulsz akkor relatíve simán elvégezhető 7félév alatt. De ezt neked kell eldönteni.

2020. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!