Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweisen fog indulni...

Semmelweisen fog indulni szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Orvosi diagnosztikai analitikára (most, ha lehet nem írnám ki végig a nevét xd) szeretnék jelentkezni, lehetőleg a Semmelweisre, és meg is van rá a pontom, de úgy láttam csak levelezőn volt kiírva. Nappalin nem is indítják? Nem szeretnék levelezőn tanulni, szerintem az egyetem a közösség miatt és a bejárás miatt is élvezetes.. Vagy esetleg ha csak levelező indul, és elkezdem, akkor később még áttehetik nappalira, vagy ezt sosem értettem?! Az egészségügy felé akarok menni, az orvosira viszont már nem lesz pontom. A többi szak meg egyáltalán nem érdekel (ápoló, mentőtiszt, stb..)

2020. jan. 6. 17:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!