Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin tanulva el lehet...

Orvosin tanulva el lehet menni pl. gyógyszergyárakba (nyári) gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert végülis orvosok is dolgoznak ilyen helyeken, de még csak gyógyszerészhallgatóknak, illetve releváns TTK-s szakon tanuló vagy műszakis hallgatóknak láttam ilyen “hirdetéseket”. Aki orvosin van és érdekli a kutatás, akkor neki a TDK-záson kívül milyen lehetőségei vannak?
2020. jan. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyári gyakorlat az orvosin orvosnak tanulóknak kötelezően valamelyik kórházban van. A haverom az első év után egy hónapot a szülészeten töltött el.
2020. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Ápolástant, belgyógyászatot és sebészetet csak kórházban lehet.

Szegeden Szent-Györgyi kutatásba jelentkezhetsz. Meg a Tdk. Mehetsz dolgozni is gyógyszergyárba, ha bírod az egyetem mellett.

2020. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértettetek egy picit. Nem a követelmény szerint szükséges gyakorlatra gondoltam, hanem azon felül. Tulajdonképpen diákmunka, csak azért nem ezt írtam, mert ott van fizetés, és nekem nem ebből a szempontból lenne fontos, hanem a tapasztalat miatt.
2020. jan. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!