Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legkönnyebben megszer...

Melyik a legkönnyebben megszerezhet alapszakos diploma?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, azt, hogy:

-Legkönnyebb vizsgák

-Lehető legkevesebb bejárás nappali tagozaton


Kérlek kíméljetek az olyan kommentektől, hogy kár elvégezni, minek mész oda, stb, stb...A legkönnyebb szak érdekel, ennyi :)



2020. jan. 10. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Talán az óvodapedagógia. De ha nem tudsz tisztán énekelni, fel sem vesznek.
2020. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatra minden szakon be kell járni, mert csak 3x lehet hiányozni.
2020. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mi az a szak, ahol nincs, vagy alig van gyakorlat? :)
2020. jan. 10. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy akkor miért nappali képzésre akarsz járni. Levelezőn nem kell minden nap bemenni. Igaz, diákkedvezmény nem jár hozzá, és gyakornok sem lehetsz. Nem könnyebbek a vizsgák, mint nappalin.

[link]

Pécsett van olyan levelező képzés, amin a teljes féléves anyagot egy-két hét alatt adják le.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2020. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem könnyebb. Pont ezért érdekelne ez, amit írtál vagyis a diákkedvezmény miatt, illetve, úgy tudom,hogy csak nappalisok mehetnek Erasmusra
2020. jan. 10. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Amelyik könnyű, azok 99%-a tök fölösleges. Egyébként véleményem szerint szabad bölcsészet, közösségszervezés, társadalomtudományok némelyike. Ezek főleg magolós tárgyak, bemagolod vizsgára aztán nesze diploma.
2020. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Valami no-name egyetem szakja..

Pl. Milton Friedman (ex zskf) szabadbölcsészet szakjába nem hiszem h bárkinek beletörne a bicskája..

2020. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szabad bölcsészet azért nem oylan könnyű. tesóm órákat tanult rá midnen nap, meg beadandókat írt rengeteget
2020. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szabad bölcsészet az egyik legnehezebb szak, mondom ezt hamarosan diplomázó villamosmérnök hallgatóként. Le a kalappal azok előtt akik képesek szakmailag jól, csak logikai, filozófiai alapok mentén elemezni akármit. Könnyűnek hangzik, de hatalmas mennyiségű műveltség, tudás kell hozzá.
2020. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tanító se olyan nehéz, egyik haverom levelezősön 0 tanulással megcsinálta az első félévet, aztán otthagyta. Nagyon sokan vannak, akik csak kényszerből járnak egyetemre, mert az milyen dolog, hogy a szülőknek van diplomájuk, a gyereknek meg nincs. Ilyen esetben érdemes valami könnyű szakot elvégezni, aztán ha megvan a papír, akkor csinálhatja azt az ember, amit szeretne. Én mérnöki szakon vagyok, még sok minden lehet, leginkább az autószerelő és a buszsofőr szakmákkal szimpatizálok, de még az is lehet, hogy annyira megtetszik az egyetem, hogy csinálok mesterszakot. Nekem is azt mondták szüleim, ha a diploma megvan, utána mehetek kamionozni, meg csinálni, amit szeretnék.
2020. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!