Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Corvinus Egyetem...

A Budapesti Corvinus Egyetem most akkor fizetős lesz vagy sem?

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n a szakokon van támogatott és önköltséges hely. Viszont az önköltséges “csak” 390 ezert Ft,pedig korábban úgy tudtam, hogy 6 millió is lehet.

2020. jan. 11. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat millió? 390 ezer Ft egy félévért egy átlagos ár. Az önköltséges jelentése csak annyi hogy fizetsz, az hogy mennyit egyeteme válogatja. Mesterképzésen van ahol 700 ezer egy félév.
2020. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A támogatott nem ugyanaz a támogatottság, mint más egyetemeken. Corvinus ösztöndíj van, a feltételei mások, mint az állami ösztöndíjnak voltak.
2020. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kövi a helyzet. Mi is csak félinfókat tudunk, de elvileg úgy lesz, hogy az új ösztöndíjnak sokkal komolyabb megtartási feltételei lesznek, mint a réginek voltak. Szóval míg eddig az állami megtartásához nekünk pl (gazdinfó) 2,75-ös átlag kellett, addig akik idén kezdenek már az új szerint, azt hiszem a minimum 3,8, és ezen felül még versenyeztetik, tehát ha sokan meghaladják, lehet még ez sem elég. Szóval elvileg nem feltétlen fizetős, de sokkal jobban oda kell tenned magad, ha nem akarsz fizetni.
2020. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elozohoz meg azt is hozzatennem,higy ket felev alatt 46 kreditet kell teljesiteni,plusz nem is passzivaltathatsz,mert passziv felevbem nem jat az osztondij,es csak a kepzesi idore terjed ki.
2020. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!