Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vállalkozó vagyok, és államila...

Vállalkozó vagyok, és államilag finanszírozott szakra készülök. Mi vonatkozik rám?

Figyelt kérdés
Azért megyek államira, mert ez a képzés csak és kizárólag államin indul, én is nagyobb biztonsàgban érezném magamat önköltsègesen, de így marad az állami. Olvastam, hogy a diploma megszerzésèt követően dolgoznom kell valamennyit. 4 év lesz az egyetem. Ezt a vállalkozásom keretében ledolgozhazhatom, vagy abban vagyok köteles dolgozni amiből diplomám van? Vag köteles vagyok alkalmazott lenni valahol? Mennyi időt kell dolgoznom? Egyelőre még nem minden világos azért kérdezem. Egyetemre lépés előtt mindenről szeretnék pontos információt kapni, szóval kérlek nézzétek el az ezzel kapcsolatos ostobasàgomat!
2020. jan. 14. 20:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagy*
2020. jan. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!